HAKKIMIZDA « KGF Film Organizasyon

HAKKIMIZDA

Sizin keyfiniz bizim mutluluğumuzdur !

Devam

Şirketimiz yeni olmasına rağmen kendi branşında hızlı adımlarla ilerlemektedir. Günümüzde sinemaya verilen önemi, yanı sıra onu yaşatma ve yayma fikrini de kendine ilke edinmiş bir kuruluştur. Sizin  keyfiniz bizim mutluluğumuzdur sloganıyla hizmet verilmektedir. Seçilen filmlerin, 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereği ilgili hak sahiplerine telif hakları ödenmekte ve yasal gösterim izni alınmaktadır. Aynı zamanda konser, tiyatro her türlü ses sahne kiralama hizmetleri de şirketimiz bünyesi çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Gerek açık hava gerekse de kapalı mekânda istediğiniz yerde istediğiniz zamanda kurumunuz adına gösterim yapılmaktadır. Belediyelerin Kültür Merkezleri, Belediyelere ait açık alanlarda,  okullarda, derneklerde, kurumsal firmalar ve benzeri kuruluşlara hizmet veren şirketimiz, sinema gösterimlerinin yanı sıra belirlenen
sanatçılarla da konser, şenlik ve benzeri organizasyonları düzenleyecek konumdadır.

Türkiye geneli her bölgede hizmet verebilecek kapasitede olan şirketimiz. Yapacağınız organizasyon öncesi de sizlere danışmanlık konusunda yardımcı olacaktır. Sizlerin nokta atışı yaparak doğru hizmet ve doğru geri dönüşler için bilgi ve birikimimizle yanınızdayız.

Doğru tercih doğru hizmettir. Doğru tercih için her zaman yanınızdayız.